George Socarici tel.: 0727.226.346, e-mail: george.socarici@diamedix.ro, Alegria, HellMed, Centrifugi Hettic, autoclave, etuve, incubatoare, Chemwell, DCA Vantage, Vortex, Electroforeze, Hote, Agitatoare, IF16

Catalin Georgian tel.: 0731.491.770, e-mail: service@diamedix.ro, Immulite One/1000, SQA-V, Chemwell, Clinitek Atlas, Clinitek Status, Clinitek Advantus, Bee Blot, Centrifugi Hettich

Doru Popescu tel.: 0730.088.941, e-mail: doru.popescu@diamedix.ro, Immulite one/1000/2000, DSX, DS2, Advia 1200/1800/1650/2400, Dimension, Chemwell

Cristian Dinulescu tel.: 0720.956.226, e-mail: cristian.dinulescu@diamedix.ro, DIMENSION EXL/RXL Max/Xpand, Advia 1200/1800/1650/2400, Centaur CP, BN ProSpect, SYSMEX CA500/CA1500/CA600 CS2000, BFT II, MicroScan WalkAway96/40SI, WalkWay96/40Plus, AutoScan , HOLOGIC ThinPrep 2000/5000 , Imager, ReviewScope Manual Plus, WASP , AES APS320, Masterclave09

Daniel Feldman tel.: 0730.016.110, e-mail: daniel.feldman@diamedix.ro, Pentraa 60/80/120, Micros 60, Advia 2120/2120 i

Daniel Tudor tel.: 0728.977.469, e-mail: daniel.tudor@diamedix.ro, Pentra 60/80/120/400/C200, Micros 60, Flexor, Selecta, Viva, Advia 120/2120, AVL 9180, Cobas Mira Plus, Spintech, Biolis, Prestige

Andrei Boros tel.: 0731.491.718, e-mail: andrei.boros@diamedix.ro, Immulite one/1000/2000, Chemwell, DSX, PCR, WalkAway

Mihai Rotariu tel.: 0733.109.620, e-mail: mihai.rotariu@diamedix.ro, Immulite One/1000/2000/2000 Xpi, Pentra 60/80, DSX

Florin Popescu tel.: 0731.491.721, e-mail: florin.popescu@diamedix.ro, Immulite one/1000/2000/2000 Xpi, Advia Centaur CP/XP, Chemwell, Advia 1200/1650/1800/2400

Iulian Petre tel.: 0724.599.719, e-mail: service@diamedix.ro, ThinPrep 2000/5000, Immulite 2000, Alegria, DCA Vantage, autoclave, centrifugi

Adrian Agiu tel: 0729.308.692, e-mail: adrian.agiu@diamedix.ro, Pentra 60/80/XLR/400, Micros 60/60ES, Sysmex 560/1500, Advia 120/2120

Cristian Badescu tel: 0720.700.751, e-mail: cristian.badescu@diamedix.ro, Pentra 60/80/XLR/400, Micros 60/60ES, Sysmex 560/1500, Advia 120/2120, Wasp

Daniel Danila tel: 0720.700.750, e-amil: daniel.danila@diamedix.ro, Pentra 60/80/XLR/400, Micros 60/60ES, Sysmex 560/1500, Advia 120/2120

Alexandru Galusinschi tel: 0722.360.633, e-mail: alexandru.galusinschi@diamedix.ro, Pentra 60/80/XLR/400/120 Nexus, Micros 60/60ES, Sysmex 560/1500, Advia 120/2120

Viorel Gutu tel: 0737.977.586, e-mail: viorel.gutu@diamedix.ro, Advia 1200/1650/1800, DSX, DS2, IMM 2000, Centrifugi Hettich, Statii apa

Bogdan Nechita tel: 0736.707.653 e-mail: bogdan.nechita@diamedix.ro, Pentra 60/80/XLR/400/120 Nexus, Micros 60/60ES, Sysmex 560/1500, Advia 120/2120

Corneliu Popa tel: 0725.154.561 e-mail: corneliu.popa@diamedix.ro

Dorin Tiberiu Popa tel: 0729.164.316, e-mail: dorin.popa@diamedix.ro

Radu Stavarus tel: 0732.016.911, e-mail: radu.stavarus@diamedix.ro, IMM One/1000/2000, BNProspec, Statii apa Demiwa